Cukrářské obaly

Nabízíme kompletní sortiment obalů pro cukráře. V nabídce najdete dortové krabice a rozšířenou nabídku cukrářských krabiček, stylové obaly na drobné cukrovinky, které zákazníka upoutají na první pohled. Oblíbené jsou zejména krabičky na makarónky.

Obaly na cukrovinky splňují přísné hygienické normy, jsou odolné a vyrobené z kvalitních materiálů.

Základním materiálem je hladká lepenka, která udrží běžné jednopatrové dorty a koláče do určité gramáže v závislosti na rozměrech krabice.

Nabízíme větší cukrářské krabice i menší krabičky na koláčky. Klasické bílé krabice z hladké lepenky jsou vhodné pro přepravu a balení zákusků, nebo se mohou použít i jako výslužkové krabice.

Cukrářské krabice

Pevnější cukrářské krabice na vícepatrové cukrářské unikáty je třeba zabalit do pevnějšího obalu. V prodeji jsou proto i krabice z vlnité lepenky. Cukrářské krabice mají buď otvory nebo držáky na pevnější úchop.

Důležitý je také uzavírací prvek cukrářské krabice. Můžete si vybrat z krabic s víkem nebo ve formě skládačky. Víko je pevnější, skládačka zas umožňuje snadnější manipulaci při překládání dortu na stůl nebo výstavní místo.

Stejně pohodlná je manipulace i při použití podnosů na dortu. Vybrat si můžete kruhové nebo čtvercové dortové podnosy ve zlaté barvě.

Zobrazen 1. – 12. z 89 výsledků